Microfon HyperX QuadCast 2, USB-C, pentru gaming, streaming si podcasting, control on-board, iluminare LED, stand antișoc demontabil, PC/Mac/PS5/PS4, negru
Microfon HyperX QuadCast 2, USB-C, pentru gaming, streaming si podcasting,
898,85 lei inclusiv TVA
3 în stoc
SKU: 872V1AA
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Interfata | USB |
| Iluminare | Da |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connector type | USB Type-A |
| LED backlight | Yes |
| Microphone input impedance | 32 Ω |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Cardioid |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Pop-filter included | Yes |
| Device interface | 3.5 mm (1/8) |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05% |
| Microphone sensitivity | -7.5 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 100 dB |
| Microphone direction type | Cardioid/Bidirectional/Omnidirectional microphone |
| Microphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Bit rate | 24 bit |
| Sample rate | 96 kHz |
| Product colour | Black |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Country of origin | China, Thailand |
| Power source | USB |
| Cable length | 3 m |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon HyperX QuadCast 2, USB-C, pentru gaming, streaming si podcasting,” Anulează răspunsul
Produse similare
891,73 lei inclusiv TVA
140,31 lei inclusiv TVA
1.196,77 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.