Sistem pentru videoconferinta Targus cu microfon omnidirectional format din 6 microfoane incorporate tip Aray cu preluarea sunetului de la maxim 5m si difuzor incorporate, conectare prin Bluetooh 5.0 si USB-C, acumulator Li-Ion 2600 mAh cu autonomie pana la 22h, cu functie de anulare a zgomotului de fond si a acoului, argintiu inchis
Microfon videoconf. Targus BT 5.0 USB-C
522,62 lei inclusiv TVA
100 în stoc
SKU: AEM105GL
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Nu |
| Card reader integrated | No |
| USB connectivity | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Volume control | Buttons |
| Number of speakers | 1 |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | N/A |
| Noise reduction | Da |
| Lungime Cablu | N/A |
| Bluetooth range | 10 m |
| Product design | Round |
| Built-in microphone | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Cables included | USB |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Weight | 500 g |
| Built-in display | No |
| Battery type | Built-in battery |
| Package type | Box |
| Country of origin | China |
| On/off switch | Yes |
| Height | 43 mm |
| Width | 123 mm |
| Depth | 12.3 mm |
| Battery capacity | 2600 mAh |
| Carrying handle(s) | No |
| Battery life (max) | 22 h |
| Producator | TARGUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon videoconf. Targus BT 5.0 USB-C ” Anulează răspunsul
Produse similare
140,31 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
898,85 lei inclusiv TVA
891,73 lei inclusiv TVA
349,77 lei inclusiv TVA
704,63 lei inclusiv TVA










Recenzii
Nu există recenzii până acum.