Placa video Asus DUAL-RTX5060-8G
Placa video ASUS DUAL GEFORCE RTX 5060, 8GB GDDR7, PCI
2.552,18 lei inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: 90YV0N13-M0NA00
Categorie: Placi video
| Cooling type | Active |
|---|---|
| HDMI ports quantity | 1 |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| CUDA | Yes |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| Low Profile | Full Profile |
| Bus Memorie | 128bit |
| Capacitate | 8GB |
| Sistem racire | Activ |
| HDMI | 1 |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Memory bus | 128 bit |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Alimentare separata | 1x 8-pin PCI-E |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Number of slots | 2.5 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| HDMI version | 2.1b |
| SFF ready | Yes |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 |
| CUDA cores | 3840 |
| Processor boost clock speed | 2497 MHz |
| Length | 228 mm |
| Product colour | Black, Grey |
| Manual | Yes |
| Package type | Box |
| Package height | 68 mm |
| Depth | 50 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Package weight | 11.1 kg |
| Height | 123 mm |
| Weight | 647 g |
| Package width | 368 mm |
| Numar Sloturi | 2.5 Slot |
| Processor frequency (OC mode) | 2527 MHz |
| NPU performance up to | 613 TOPs |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video ASUS DUAL GEFORCE RTX 5060, 8GB GDDR7, PCI” Anulează răspunsul
Produse similare
2.348,82 lei inclusiv TVA
3.580,17 lei inclusiv TVA
8.771,98 lei inclusiv TVA
1.664,50 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.