Placa video Asus ROG-STRIX-RTX5070-O12G-GAMING
Placa video ASUS ROG Strix GEFORCE RTX4 5070 GAMING, 12GB
4.868,46 lei inclusiv TVA
2 în stoc
SKU: 90YV0M80-M0NA00
Categorie: Placi video
| Cooling type | Active |
|---|---|
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| CUDA | Yes |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| Thunderbolt 3 ports quantity | 0 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Mini DisplayPorts quantity | 0 |
| Mini HDMI ports quantity | 0 |
| Low Profile | Full Profile |
| Sistem racire | Activ |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| MiniDP | N/A |
| Segment | Consumer |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| DVI-D ports quantity | 0 |
| DVI-I ports quantity | 0 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Dual Link DVI | No |
| Numar Sloturi | Triple Slot |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Cooling technology | ASUS Axial-tech |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| HDMI | 2 |
| Bus Memorie | 192bit |
| Capacitate | 12GB |
| Alimentare separata | 1x 16-pin PCI-E |
| Memory bus | 192 bit |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Processor boost clock speed | 2655 MHz |
| Minimum system power supply | 750 W |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Length | 332 mm |
| CUDA cores | 6144 |
| Number of slots | 3.2 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| HDMI version | 2.1b |
| Slot | PCI Express 5.0 |
| Seria | GeForce RTX 5000 |
| Tip Memorie | GDDR7 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Model | GeForce RTX 5070 |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Processor frequency (OC mode) | 2685 MHz |
| Product colour | Multicolour |
| Package type | Box |
| Depth | 64 mm |
| Package weight | 2.54 kg |
| Weight | 1.59 kg |
| Height | 147.3 mm |
| Package width | 420 mm |
| Package depth | 226 mm |
| Package height | 126 mm |
| NPU performance up to | 988 TOPs |
| Producator | ASUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Placa video ASUS ROG Strix GEFORCE RTX4 5070 GAMING, 12GB” Anulează răspunsul
Produse similare
2.557,26 lei inclusiv TVA
3.580,17 lei inclusiv TVA
3.609,65 lei inclusiv TVA
7.830,42 lei inclusiv TVA
1.304,55 lei inclusiv TVA
8.771,98 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.