Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
58,77 lei
100 în stoc
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Easy to use | Yes |
|---|---|
| Printing colours | Green |
| Material | PLA |
| Viteza de printare | 100mm/sec |
| Printing material | Polylactic acid (PLA) |
| Compatibility | FDM 3D |
| Print speed | 120 mm/sec |
| Impact strength | 10.5 kJ/m² |
| Tensile strength | 51000 kPa |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sustainability compliance | Yes |
| Package type | Box |
| Package width | 210 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 1.29 kg |
| Diameter | 1.75 mm |
| Compliance certificates | RoHS, REACH |
| Brand compatibility | Creality 3D |
| Culoare: | Verde |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk golden, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, red, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
Filament 3D Proffesional Lab, Diamentru 1.75mm, Greutate: 1KG, Culoare: Verde,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, Green, 1kg, elastic,rezistent UV, Printing
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent green, 1KG Printing
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, grey, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
CREALITY 3D FILAMENT HYPER-PLA MAGENTA, 1 KG.Compatibil cu imprimante
Recenzii
Nu există recenzii până acum.