CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, Green, 1kg, elastic,rezistent UV, Printing temperature: 210-240, Filament diameter: 1.75mm, Size of filament wheel: Diameter 200mm, height 66mm, hole diameter 56mm. Utilizare: pana la 6 luni de la deschiderea ambalajului.
CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, Green, 1kg, elastic,rezistent UV, Printing
76,64 lei
100 în stoc
| Printing colours | Green |
|---|---|
| Material | TPU |
| Culoare: | Verde |
| Viteza de printare | N/A |
| Printing material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Compatibility | All Creality FDM printers |
| Maximum extruder tip temperature | 240 °C |
| Minimum extruder tip temperature | 210 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 210 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 1.29 kg |
| Diameter | 1.75 mm |
| Brand compatibility | Creality 3D |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, Green, 1kg, elastic,rezistent UV, Printing” Anulează răspunsul
Produse similare
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk Rainbow, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY 3D FILAMENT HYPER-PLA MAGENTA, 1 KG.Compatibil cu imprimante
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk white, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk golden, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
Filament 3D Proffesional Lab, Diamentru 1.75mm, Greutate: 1KG, Culoare: Verde,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PETG 3D Printer Filament, blue, Printing temperature: 230-250°C,
Accesorii imprimare 3D




Recenzii
Nu există recenzii până acum.