Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
69,51 lei
100 în stoc
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Material | PLA |
|---|---|
| Culoare: | Alte culori |
| Viteza de printare | N/A |
| Thickness | 1.75 mm |
| Printing material | Silk |
| Printing colours | Copper, Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package width | 210 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 1.29 kg |
| Brand compatibility | Creality 3D |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Accesorii imprimare 3D
Filament 3D Proffesional Lab, Diamentru 1.75mm, Greutate: 1KG, Culoare: Orange,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, blue, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, Green, 1kg, elastic,rezistent UV, Printing
Accesorii imprimare 3D
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, yellow, 1KG, Printing temperature:
Accesorii imprimare 3D
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk white, Printing temperature: 190-220,
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, Green, Printing temperature: 190-220,
Recenzii
Nu există recenzii până acum.