CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk golden, Printing temperature: 190-220, Filament diameter: 1.75mm, Tensile strength: 60MPa, Size of filament wheel: Diameter 200mm, height 66mm, hole diameter 56mm. Utilizare: pana la 6 luni de la deschiderea ambalajului.
CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk golden, Printing temperature: 190-220,
70,26 lei
100 în stoc
SKU: CR-SILK GOLDEN
Categorie: Accesorii imprimare 3D
| Material | PLA |
|---|---|
| Culoare: | Alte culori |
| Viteza de printare | 100mm/sec |
| Compatibility | FDM |
| Maximum extruder tip temperature | 230 °C |
| Minimum extruder tip temperature | 190 °C |
| Print speed | 100 mm/sec |
| Tensile strength | 35000 kPa |
| Printing colours | Gold |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 210 mm |
| Weight | 1 kg |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 1.29 kg |
| Diameter | 1.75 mm |
| Brand compatibility | Creality 3D |
| Producator | CREALITY |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „CREALITY PLA 3D Printer Filament, silk golden, Printing temperature: 190-220,” Anulează răspunsul
Produse similare
Accesorii imprimare 3D
39,79 lei
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, RED, Glossy, 1kg, elastic,rezistent UV,
76,48 lei
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR-TPU 3D Printer Filament, blue, Glossy, 1kg, elastic,rezistent UV,
76,48 lei
Accesorii imprimare 3D
Filament 3D Proffesional Lab, Diamentru 1.75mm, Greutate: 1KG, Culoare: Orange,
38,78 lei
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, fluorescent green, 1KG Printing
58,72 lei
Accesorii imprimare 3D
CREALITY CR PLA 3D Printer Filament, Rainbow, 1KG, Printing temperature:
65,81 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.