Cablu Lindy 2m Cat.6 U/UTP, Blue
Cablu retea Lindy LY-48018, 2m Cat.6 U/UTP, Blue
12,27 lei
11 în stoc
SKU: LY-48018
Categorie: Cabluri retea
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
|---|---|
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| AWG wire size | 24 |
| Conductor material | Copper |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Conector 1: | RJ45 |
| Conector 2: | RJ45 |
| Lungime: | 2 m |
| Standard cablu | Cat6 |
| Ecranare/Protectie | U/UTP (UTP) |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Albastru |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Frequency | 250 MHz |
| Bend radius (min) | 6.9 cm |
| Outer diameter | 5.8 mm |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
| Product colour | Blue |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Cable length | 2 m |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 75 °C |
| Certification | RoHS, REACH, UL, California Proposition 65 |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cablu retea Lindy LY-48018, 2m Cat.6 U/UTP, Blue” Anulează răspunsul
Produse similare
325,53 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.