Cablu UTP CAT5E 305m; Alimentare PoE: maxim 160m, conductor: 0.45* 4P0.005mm; material: 99.9% OFC (Oxygen Free Copper); Dimensiuni: 360mmx360mmx220mm; Greutate: 8.6kg;
Cablu UTP CAT5E 305m; Alimentare PoE: maxim 160m, conductor: 0.45*
325,53 lei
100 în stoc
SKU: PFM920I-5EUN
Categorie: Cabluri retea
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
|---|---|
| Conductor material | Copper |
| Conector 1: | RJ45 |
| Conector 2: | RJ45 |
| Lungime: | 305 m |
| Standard cablu | Cat5e |
| Ecranare/Protectie | N/A |
| PoE | Da |
| Culoare: | Negru |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Cable standard | Cat5e |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package width | 360 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Package weight | 8.6 kg |
| Package depth | 360 mm |
| Package height | 220 mm |
| Cable length | 305 m |
| Insulation thickness | 0.2 mm |
| Insulation outer diameter | 0.83 mm |
| Producator | DAHUA |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cablu UTP CAT5E 305m; Alimentare PoE: maxim 160m, conductor: 0.45*” Anulează răspunsul
Produse similare
1.372,86 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.