Rucsac laptop Natec Camel Lite, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 3 compartimente, capacitate 19L, material Polyester 600D, negru
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
140,05 lei
23 în stoc
Rucsac laptop Natec Camel Lite, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 3 compartimente, capacitate 19L, material Polyester 600D, negru
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Product main colour | Black |
| Front pocket | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Number of compartments | 3 |
| Volume | 19 L |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Brand compatibility | Universal |
| Depth | 170 mm |
| Weight | 800 g |
| Width | 250 mm |
| Height | 400 mm |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 250 x 25 x 390 mm |
| Producator | NATEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.