Rucsac laptop Natec Eland, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 3 compartimente, capacitate 22L, material Polyester 300D, negru
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
61,62 lei
24 în stoc
Rucsac laptop Natec Eland, compatibilitate dimensiune laptop 15.6″, 3 compartimente, capacitate 22L, material Polyester 300D, negru
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Surface coloration | Monochromatic |
|---|---|
| Volume | 17 L |
| Product main colour | Black |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Case type | Backpack |
| Protection features | Dust resistant, Scratch resistant |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Geanta de umar: | Da |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Shoulder strap | Yes |
| Quantity | 1 |
| Width | 180 mm |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 310 mm |
| Height | 440 mm |
| Recommended weight | 15 kg |
| Producator | NATEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.