Rucsac laptop Natec Camel PRO, compatibilitate dimensiune laptop 17.3″, 3 compartimente, capacitate 28L, material Polyester 900D, negru
Descoperă mai multe la Craftera
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
168,06 lei
8 în stoc
Rucsac laptop Natec Camel PRO, compatibilitate dimensiune laptop 17.3″, 3 compartimente, capacitate 28L, material Polyester 900D, negru
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.
| Product main colour | Black |
|---|---|
| Notebook compartment | Yes |
| Adjustable straps | Yes |
| Maximum screen size | 43.9 cm (17.3) |
| Water repellent | Yes |
| Dimensiune geanta: | Peste 16 inch |
| Geanta de umar: | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Material | Poliester |
| Material reciclat: | Nu |
| Frame type | Frameless |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 240 mm |
| Width | 330 mm |
| Height | 440 mm |
| Exterior pockets | Front pocket, Side pocket, Top pocket |
| Expandable | Yes |
| Pockets quantity | 10 pockets |
| Interior pockets | Cell phone pocket, USB-stick pocket |
| Closure type | Hook-and-loop closure, Zipper |
| Producator | NATEC |
| Garantie | 24 |
Recenzii
Nu există recenzii până acum.