HDD intern Seagate, 3.5″, 2TB, IronWolf, SATA3, 5900rpm, 64MB
HDD Seagate IronWolf 2TB SATA-III 5900RPM 256MB
975,10 lei inclusiv TVA
11 în stoc
SKU: ST2000VN003
Categorie: Hard Diskuri Nas
| Hybrid-SSHD | No |
|---|---|
| HDD speed | 5400 RPM |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Rotational Vibration (RV) sensors | Yes |
| 24/7 operation | Yes |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Start-up current | 1.8 A |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^14 bits read |
| Noise level (idle) | 21 dB |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Non-operating shock | 300 G |
| HDD capacity | 2 TB |
| Component for | NAS |
| Power consumption (idle) | 2.8 W |
| Operating shock | 80 G |
| Buffer HDD Nas | 256 MB |
| Error Recovery Control (ERC) | Yes |
| Capacitate HDD Nas | 2 TB |
| Viteza rotatie HDD Nas | 5900 rpm |
| HDD size | 3.5 |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Width | 101.8 mm |
| Depth | 147 mm |
| Height | 202 mm |
| Weight | 415 g |
| Power consumption (typical) | 31 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Power consumption (standby) | 0.25 W |
| Producator | SEAGATE |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD Seagate IronWolf 2TB SATA-III 5900RPM 256MB” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
2.465,75 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.260,35 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
4.736,28 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
3.390,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.214,59 lei inclusiv TVA








Recenzii
Nu există recenzii până acum.