Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE DDR5 16GB (2×8), 5200MHZ, CL40, 1.25V XMP 3.0 BLACK
Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE DDR5 16GB (2×8), 5200MHZ, CL40, 1.25V
1.142,25 lei
10 în stoc
SKU: CMK16GX5M2B5200C40
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | No |
|---|---|
| Capacitate memorie RAM | 16GB |
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Capacitate | 16 GB |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Iluminare LED | Nu |
| Latenta | 37 – 40 CL |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| CAS latency | 40 |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Kit dual channel | Da |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Tensiune alimentare | 1.25 V |
| Frecventa | 5200 MHz |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.1,1.25 V |
| Package type | Box |
| Compatible products | Intel 600 Series,Intel 700 Series |
| Producator | CORSAIR |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM CORSAIR VENGEANCE DDR5 16GB (2×8), 5200MHZ, CL40, 1.25V” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
2.360,25 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.