KS DDR5 32GB K26800MHZ KF568C34BBAK2-32
Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6800Mhz CL34 1.4V Dual Channel
6.215,91 lei
Stoc epuizat
SKU: KF568C34BBAK2-32
Categorie: Memorii RAM Desktop
| ECC | Yes |
|---|---|
| _Radiator RAM | Da |
| Capacitate memorie RAM | 32GB |
| _Recomandat Gaming | Da |
| _Iluminare | Da |
| _Latenta | 34 CL |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Products per master (outer) case | 15 pc(s) |
| Component for | PC |
| JEDEC standard | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| _Frecvența memorie RAM | 6800MHZ |
| Kit | Da |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Recomandat pt gaming | Da |
| Tip | DDR5 |
| Radiator | Da |
| Kit quad channel | Nu |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| On-Die ECC | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 3.0 |
| Capacitate | 32 GB |
| Kit dual channel | Da |
| Iluminare LED | Da |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| SPD profile | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Tensiune alimentare | 1.4 V |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Master (outer) case length | 254 mm |
| Latenta | 33 – 36 CL |
| Frecventa | 6800 MHz |
| CAS latency | 34 |
| Memory data transfer rate | 6800 MT/s |
| Master (outer) case width | 181.6 mm |
| Master (outer) case height | 147.3 mm |
| Master (outer) case gross weight | 2.19 kg |
| Product colour | Black |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 85 °C |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Storage temperature (T-T) | -55 – 100 °C |
| Depth | 133.3 mm |
| Package depth | 14 mm |
| Package width | 121.9 mm |
| Package height | 171.4 mm |
| Width | 7.66 mm |
| Package weight | 133.11 g |
| Height | 44 mm |
| Weight | 84.76 g |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM Kingston DDR5 32GB 6800Mhz CL34 1.4V Dual Channel” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM Desktop
565,54 lei
Memorii RAM Desktop
2.351,20 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.