Memorie RAM notebook Kingston ValueRAM, 8GB, DDR5, 5600MHz, CL46, 1.1v
Memorie RAM notebook Kingston ValueRAM, 8GB, DDR5, 5600MHz, CL46, 1.1v
618,48 lei
5 în stoc
SKU: KCP556SS6-8
Categorie: Memorii RAM laptop
| _Capacitate memorie RAM | 8GB |
|---|---|
| DRAM-Kit | Yes |
| ECC | No |
| Component for | Laptop |
| _Frecvența memorie RAM | 5200MHZ |
| _Tip memorie RAM | DDR5 |
| Internal memory type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Memory ranking | 1 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| CAS latency | 46 |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Tip | DDR5 SODIMM |
| Capacitate | 8 GB |
| Kit dual channel | Nu |
| Kit quad channel | Nu |
| Tensiune alimentare | 1.1 V |
| Latenta | 41 – 46 CL |
| Frecventa | 5600 MHZ |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 999 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie RAM notebook Kingston ValueRAM, 8GB, DDR5, 5600MHz, CL46, 1.1v” Anulează răspunsul
Produse similare
Memorii RAM laptop
Memorie RAM notebook Kingston, SODIMM, DDR4, 64GB, 3200MHz, CL20, 1.2V,
3.687,39 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.