Memorie USB Flash Drive Kingston 256GB Data Traveler Exodia USB 3.2
Memorie USB Flash Drive Kingston 256GB Data Traveler Exodia USB
124,04 lei inclusiv TVA
20 în stoc
SKU: DTXS/256GB
Categorie: Memorii USB
| Criptare Hardware | Nu |
|---|---|
| Dimensiune mini | Da |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Mac compatibility | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Interfata USB | USB 3.2 |
| Culoare: | Negru |
| Material | Plastic |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Form factor | Swivel |
| UFD-Interface | USB-3.2 |
| Master (outer) case width | 121.9 mm |
| Master (outer) case length | 193 mm |
| Master (outer) case height | 110.5 mm |
| Master (outer) case gross weight | 451.65 g |
| Capacitate USB | 256 GB |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 101.6 mm |
| Package height | 114.3 mm |
| Country of origin | China, Taiwan |
| Capacity | 256 GB |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 60 °C |
| Package type | Hanging box |
| Product colour | Black, Orange |
| Depth | 57 mm |
| Width | 19 mm |
| Height | 118 mm |
| Weight | 8.72 g |
| Package depth | 129 mm |
| Package weight | 15.03 g |
| Compatible operating systems | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Producator | KINGSTON |
| Garantie | 60 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Memorie USB Flash Drive Kingston 256GB Data Traveler Exodia USB” Anulează răspunsul
Produse similare
68,11 lei inclusiv TVA
635,49 lei inclusiv TVA
156,57 lei inclusiv TVA
309,09 lei inclusiv TVA
78,29 lei inclusiv TVA
145,39 lei inclusiv TVA
990,36 lei inclusiv TVA
407,73 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.