Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite EU
520,85 lei
88 în stoc
SKU: BHR5274GL
Categorie: Purificatoare aer
| Product colour | White |
|---|---|
| Built-in display | Yes |
| Width | 240 mm |
| Auto power off | Yes |
| Depth | 240 mm |
| Display type | LED |
| Power consumption (max) | 33 W |
| Weight | 4.8 kg |
| Height | 520 mm |
| Noise level | 61 dB |
| Number of speeds | 4 |
| Putere Purificator: | 33W |
| Culoare: | Alb |
| Filtru HEPA: | Da |
| Filtru Active Carbon: | Nu |
| Air purify rate | 120 m³/h |
| Suitable for room area up to | 2 m² |
| PM2.5 sensor | Yes |
| CADR | 10-200 m3/h |
| Suprafata acoperita: | 2-30 m² |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 36 |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.