Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier EU
Xiaomi Smart Pet Care Air Purifier EU
381,15 lei
19 în stoc
SKU: BHR9969EU
Categorie: Umidificatoare
| Works with Google Home | Yes |
|---|---|
| Smart: | Da |
| Culoare: | Alb |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Product colour | White |
| Built-in display | Yes |
| Manual | Yes |
| Night mode | Yes |
| Depth | 390 mm |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Display type | LED |
| Width | 220 mm |
| Child lock | Yes |
| Weight | 2.3 kg |
| Removable filter | Yes |
| Power consumption (max) | 27 W |
| Placement | Floor |
| Air purify rate | 230 m³/h |
| Suitable for room area up to | 27 m² |
| Capacitate | 230 ml/h |
| Capacitate rezervor apa | N/A |
| Producator | XIAOMI |
| Garantie | 24 |



Recenzii
Nu există recenzii până acum.