Dulap rack 10″ perete 6U / 280×310 (flat pack) cu ușă din sticlă, gri
Dulap rack 10" perete 6U / 280×310 (flat pack) cu
246,05 lei Prețul inițial a fost: 246,05 lei.169,80 leiPrețul curent este: 169,80 lei. inclusiv TVA
Stoc epuizat
SKU: WF10-2306-10S
Categorie: Cabinete metalice
| Number of fans | 1 fan(s) |
|---|---|
| Rack capacity | 6U |
| Material | Steel |
| Maximum weight capacity | 20 kg |
| Capacitate Rack | 6U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Gri |
| Adacime | intre 10 si 500 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Front door key lock | Yes |
| Nuts included | Yes |
| Protectie cabinet | N/A |
| Product colour | Grey |
| Weight | 5 kg |
| Width | 280 mm |
| Depth | 310 mm |
| AC input voltage | 230 V |
| Height | 336 mm |
| Size (imperial) | 25.4 cm (10) |
| Front door construction | Tempered glass |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack 10" perete 6U / 280×310 (flat pack) cu” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Cabinet rack Lanberg Free standing, size 19", ITC 27U, maximum
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.