Rack deschis 19″ 15U, 600×600–1100 reglabil, negru
Rack deschis 19" 15U, 600×600–1100 reglabil, negru
1.002,56 lei Prețul inițial a fost: 1.002,56 lei.689,39 leiPrețul curent este: 689,39 lei. inclusiv TVA
2 în stoc
SKU: OR01-6115-B
Categorie: Cabinete metalice
| Screws included | Yes |
|---|---|
| Castor wheels | Yes |
| Capacitate Rack | 15U |
| Forma: | Podea |
| Culoare: | Negru |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 10-25u |
| Rack capacity | 15U |
| Assembly required | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Protectie cabinet | N/A |
| Product colour | Black |
| Weight | 2.2 kg |
| Manual | Yes |
| Width | 600 mm |
| Depth | 657 mm |
| Maximum weight capacity | 600 kg |
| Frame type | Open |
| Back door style | Open |
| Front door style | Open end |
| Mounting depth (min) | 57.6 cm |
| Mounting depth (max) | 103.4 cm |
| Height | 844 mm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Rack deschis 19" 15U, 600×600–1100 reglabil, negru” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.