HDD intern WD 10TB 3.5″ 7200 RPM 512MB
HDD intern WD 10TB 3.5" 7200 RPM 512MB
2.308,14 lei inclusiv TVA
30 în stoc
SKU: WD100EFGX
Categorie: Hard Diskuri Nas
| HDD-Format | 3.5" |
|---|---|
| Interface | Serial ATA III |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Non-operating shock | 250 G |
| Storage drive buffer size | 256 MB |
| Operating shock | 30 G |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| Operating voltage | 12 V |
| Component for | NAS |
| Power consumption (idle) | 6.1 W |
| Power consumption (read) | 8.8 W |
| Power consumption (write) | 8.8 W |
| HDD size | 3.5 |
| Interfata | SATA |
| Tip | HDD SATA |
| Viteza rotatie HDD server | 7200 rpm |
| Hot-swap | Nu |
| HDD-Interface | SATA3 |
| Buffer HDD server | 256 MB |
| Capacitate HDD | intre 6 – 20TB |
| HDD capacity | 10TB |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 70 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Depth | 147 mm |
| Weight | 750 g |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 65 °C |
| Certification | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| HDD average transfer rate | 215 MB/s |
| Producator | WD |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „HDD intern WD 10TB 3.5" 7200 RPM 512MB” Anulează răspunsul
Produse similare
Hard Diskuri Nas
4.736,28 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
5.205,02 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.215,61 lei inclusiv TVA
Hard Diskuri Nas
2.466,77 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.