Microfon Genesis Radium 600 G2, tip Condenser, model cardioid, suport fix, conectivitate USB-C si Jack 3.5 mm, raspuns in frecventa 30 – 18.000 Hz, sensibilitate -36 dB, lungime cablu 180 cm, negru
Microfon Genesis Radium 600 G2, tip Condenser, model cardioid, suport
419,93 lei inclusiv TVA
15 în stoc
SKU: NGM-2091
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Microphone mute | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| Microphone sensitivity | -36 dB |
| Volume control | Rotary |
| Microphone direction type | Unidirectional/Cardioid |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Indoor |
| Device interface | USB |
| Interfata | USB/3.5 mm |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | intre 1 si 2 metri |
| Sample rate | 48 kHz |
| Microphone frequency | 30 – 18000 Hz |
| Mounting type | Table |
| Voice coil type | Condenser |
| Microphone holder | Yes |
| Master (outer) case length | 345 mm |
| Master (outer) case height | 470 mm |
| Master (outer) case width | 270 mm |
| Microphone weight | 408 g |
| Master (outer) case gross weight | 8.81 kg |
| Product colour | Black |
| Cables included | USB |
| Depth | 5.5 mm |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Height | 190 mm |
| Housing material | Metal |
| Cable length | 1.8 m |
| Width | 62 mm |
| Power source | USB |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 160 mm |
| Package depth | 245 mm |
| Package weight | 2.03 kg |
| Producator | GENESIS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon Genesis Radium 600 G2, tip Condenser, model cardioid, suport” Anulează răspunsul
Produse similare
174,88 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
140,31 lei inclusiv TVA
335,53 lei inclusiv TVA
752,43 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.