Microfon Razer Seiren V3 Chroma RGB USB, frecventa raspuns 20 Hz – 20000 Hz, sensibilitate 110 dB (THD > 1% at 1 kHz), alb
Microfon Razer Seiren V3 Chroma RGB USB, frecventa raspuns 20
752,43 lei inclusiv TVA
30 în stoc
SKU: RZ19-05060200-R3M1
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Interfata | USB |
| Iluminare | Da |
| Operating voltage | 5 V |
| Connectivity technology | Wired |
| LED backlight | Yes |
| Microphone sensitivity | -34 dB |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Device interface | USB |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | N/A |
| Microphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Bit rate | 24 bit |
| Sample rate | 96 kHz |
| Product colour | White |
| Power source | USB |
| Maximum sound pressure level (1kHz) | 110 dB |
| Producator | RAZER |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon Razer Seiren V3 Chroma RGB USB, frecventa raspuns 20” Anulează răspunsul
Produse similare
335,53 lei inclusiv TVA
174,88 lei inclusiv TVA
752,43 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
704,63 lei inclusiv TVA
1.196,77 lei inclusiv TVA
419,93 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.