Microfon Trust cu fir GXT 234 Yunix, frecventa raspuns 100 Hz – 16.000 Hz, cardioid, senzitivitae 32 dB, negru
Microfon Trust cu fir GXT 234 Yunix, frecventa raspuns 100
174,88 lei inclusiv TVA
9 în stoc
SKU: TR-25372
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| USB connector type | USB Type-A |
| Microphone mute | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Microphone frequency | 100 – 16000 Hz |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Recommended usage | Indoor |
| Interfata | USB/3.5 mm |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | intre 1 si 2 metri |
| Device interface | USB/3.5 mm |
| Bit rate | 16 bit |
| Sample rate | 48 kHz |
| Voice coil type | Condenser |
| Microphone sensitivity | 32 dB |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 62 dB |
| Maximum sound pressure level (1kHz) | 100 dB |
| Microphone weight | 216 g |
| Impedance | 2200 Ω |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Control type | Buttons |
| Cable length | 1.8 m |
| Power source | USB |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Height | 108 mm |
| Diameter | 5.5 cm |
| Packaging content | Gaming Microphone User guide |
| Producator | TRUST |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon Trust cu fir GXT 234 Yunix, frecventa raspuns 100” Anulează răspunsul
Produse similare
140,31 lei inclusiv TVA
1.377,77 lei inclusiv TVA
14,23 lei inclusiv TVA
1.196,77 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA










Recenzii
Nu există recenzii până acum.