Multifunctional inkjet mono Eco tank E-T M3170, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare, Fax), viteza 39ppm alb-negru, Duplex, rezolutie 1200 x 2400 dpi, alimentare hartie 250 coli, ADF 35 coli, scanner CIS rezolutie 1200×2400 dpi, interfata: USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, consumabile: C13T01L14A, C13T03P14A, greutate: 7.3kg, cerneala 11k pagini inclusa.
Multifunctional inkjet mono Eco tank E-T M3170, dimensiune A4 (Printare,
1.956,33 lei inclusiv TVA
5 în stoc
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Ethernet LAN | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Power consumption (off) | 0.2 W |
| Speed dialling | Yes |
| Colour display | Yes |
| Format | A4 |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| Rezolutie maxima | 1200 x 2400 DPI |
| Display | Da |
| USB Port | Da |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Mono printing |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scan technology | CIS |
| Document formats supported | |
| Total number of input trays | 1 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media types | Envelopes, Plain paper |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Envelopes sizes | 10, C6, DL |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP |
| Market positioning | Home & office |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Scanning | Colour scanning |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Faxing | Colour faxing |
| Fax transmission speed | 3 sec/page |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Power consumption (copying) | 12 W |
| Power consumption (sleep) | 0.9 W |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 35 sheets |
| Scan to | Cloud |
| Time to first page (black, normal) | 6 s |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Fax memory | 180 pages |
| Copying | Mono copying |
| Total output capacity | 100 sheets |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 39 ppm |
| Duplex print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 9 ppm |
| Scan speed (black) | 7 inch/min |
| Scan speed (colour) | 7 inch/min |
| Auto-redialing | Yes |
| Fax speed dialing (max numbers) | 100 |
| Fax forwarding | Yes |
| Fax forwarding to | PC |
| Maximum duty cycle | 20000 pages per month |
| Page description languages | GDI |
| Paper input type | Paper tray |
| Multi-purpose tray media types | Envelopes, Executive, Plain paper |
| Non-ISO print media sizes | Executive, Legal, Letter |
| Paper tray media weight | 64 – 256 g/m² |
| Sound pressure level (printing) | 56 dB |
| Power consumption (ready) | 5.4 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.3 kWh/week |
| Products per pallet layer (UK) | 4 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 20 pc(s) |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Alimentator automat documente | Da |
| Duplex | Da |
| Fax | Da |
| Volum lunar imprimare | max. 5000 pagini |
| Touchscreen | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Direct printing | Yes |
| Product colour | White |
| Display diagonal | 61 cm (24) |
| Built-in display | Yes |
| Manual | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Package height | 420 mm |
| Control type | Touch |
| Weight | 7.3 kg |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Country of origin | Philippines |
| Depth | 347 mm |
| Package width | 410 mm |
| Package depth | 440 mm |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Image formats supported | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Height | 346 mm |
| Package weight | 9.26 kg |
| Products per pallet | 10 pc(s) |
| Width | 37.5 mm |
| Conectivitate: | USB + LAN + WIFI |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Multifunctional inkjet mono Eco tank E-T M3170, dimensiune A4 (Printare,” Anulează răspunsul
Produse similare
Multifunctionale Inkjet
Epson Multifunctional color Inkjet A4 AM-C400, (Print, Scan, Copy) Tehnologie
Multifunctionale Inkjet
"Multifunctional inkjet color WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW, dimensiune A4
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L5590, (Print, Copy, Scan, Fax)
Multifunctionale Inkjet
EPSON WorkForce Pro EM-C7100DWF A3+ COLOR INKJET MFP, Functii( Tiparire,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L6370, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
Multifunctionale Inkjet
EPSON WF-Pro EM-C8101RDWF A3 RIPS COLOUR INKJET MFP, Tehnologie PrecisionCore™,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L6580, dimensiune A4 (Printare, Copiere,




Recenzii
Nu există recenzii până acum.