Multifunctional inkjet mono Eco tank M2170, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare), viteza 39ppm alb-negru, rezolutie 1200 x 2400 dpi, alimentare hartie 250 coli, scanner CIS rezolutie 1200×2400 dpi, Ecran LCD 3.7cm, interfata: USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct, consumabile: C13T01L14A, C13T03P14A, cerneala 11k pagini inclusa, greutate: 6.4kg.
Multifunctional inkjet mono Eco tank M2170, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
1.661,45 lei inclusiv TVA
6 în stoc
| Wi-FI | Yes |
|---|---|
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Colour display | Yes |
| Format | A4 |
| Viteza imprimare | 31-40 ppm |
| Rezolutie maxima | 1200 x 2400 DPI |
| Display | Da |
| USB Port | Da |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Mono printing |
| Optical scanning resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan technology | CIS |
| Document formats supported | |
| Faxing | No |
| Printing colours | Black |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5, B6 |
| Envelopes sizes | 10, C6, DL |
| Market positioning | Home & office |
| Power consumption (sleep) | 0.7 W |
| Duplex printing | Yes |
| Duplex printing mode | Auto |
| Scanning | Colour scanning |
| Total number of input trays | 2 |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint, Epson Connect, Epson Remote Print, Epson iPrint, Google Cloud Print |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Power consumption (copying) | 12 W |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Time to first page (black, normal) | 6 s |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Copier resize | 25 – 400% |
| Copying | Mono copying |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Input greyscale depth | 16 bit |
| Output greyscale depth | 8 bit |
| Ink tank system | Yes |
| Total output capacity | 100 sheets |
| Maximum resolution | 1200 x 2400 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 39 ppm |
| Paper tray media weight | 64 – 256 g/m² |
| Sound pressure level (printing) | 56 dB |
| Products per pallet layer (UK) | 4 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 20 pc(s) |
| Maximum print size | 216 x 1200 mm |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 20 ipm |
| Duplex print speed (ISO/IEC 24734, A4) black | 9 ipm |
| Print margins (top, bottom, right, left) | 3 mm |
| Scan to | Image |
| Scan speed (colour) | 2.2 ppm |
| Scan speed (black) | 5 ppm |
| Input colour depth | 48 bit |
| Output colour depth | 24 bit |
| Number of print cartridges | 1 |
| Recommended duty cycle | 0 – 20000 pages per month |
| Page description languages | ESC P, ESC/P-R, GDI |
| Non-ISO print media sizes | 16K, Hagaki card, Legal, Letter |
| Security algorithms | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK |
| Supported network protocols | TCP/IP, LPD, IPP, PORT9100, WSD |
| Management protocols | SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, PING, DDNS, mDNS, SLP, WSD, LLTD |
| Power consumption (off) | 0.8 W |
| Mod imprimare | Monocrom |
| Alimentator automat documente | Nu |
| Duplex | Da |
| Fax | Nu |
| Volum lunar imprimare | peste 20.001 pagini |
| Touchscreen | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Power cord included | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Warranty card | Yes |
| Control type | Touch |
| Package width | 415 mm |
| AC input voltage | 100 – 240 V |
| Country of origin | Philippines |
| Depth | 347 mm |
| Height | 30.2 mm |
| Products per pallet layer | 2 pc(s) |
| Package depth | 445 mm |
| Image formats supported | BMP, JPEG, PNG, TIFF |
| Products per pallet | 10 pc(s) |
| Display diagonal | 3.66 cm (1.44) |
| Power consumption (standby) | 4.9 W |
| Package height | 375 mm |
| Package weight | 8.01 kg |
| Weight | 64 kg |
| Width | 37.5 mm |
| Conectivitate: | USB + LAN + WIFI |
| Producator | EPSON |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Multifunctional inkjet mono Eco tank M2170, dimensiune A4 (Printare, Copiere,” Anulează răspunsul
Produse similare
Multifunctionale Inkjet
EPSON WF-Pro EM-C8101RDWF A3 RIPS COLOUR INKJET MFP, Tehnologie PrecisionCore™,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L6580, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono CISS Epson M2120, dimensiune A4 (Printare, Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color Epson EcoTank CISS L4360, dimensiune A4 (Printare,Copiere,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono Eco tank E-T M3170, dimensiune A4 (Printare,
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L5590, (Print, Copy, Scan, Fax)
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet mono Epson EcoTank M15140, dimensiune A3+ (Printare,Copiere, Scanare),
Multifunctionale Inkjet
Multifunctional inkjet color CISS Epson L6550, dimensiune A4 (Printare, Copiere,








Recenzii
Nu există recenzii până acum.