ZYXEL 100G QSFP28 DAC 1M – Direct Attached Cable 100G QSFP28 1M
ZYXEL 100G QSFP28 DAC 1M – Direct Attached Cable 100G
226,26 lei
4 în stoc
SKU: DAC100G-1M-ZZ0101F
Categorie: Cabluri retea
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Cable shape | Round |
| Standard cablu | N/A |
| Cable type | DAC |
| Ethernet interface type | 100 Gigabit Ethernet |
| Conector 2: | QSFP28 |
| Lungime: | 1 m |
| Ecranare/Protectie | N/A |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cable length | 1 m |
| Package weight | 129 g |
| Conector 1: | QSFP28 |
| Producator | ZYXEL |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ZYXEL 100G QSFP28 DAC 1M – Direct Attached Cable 100G” Anulează răspunsul
Produse similare
325,53 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.