Dac cable Engenius Indoor, standard wireless 10 GbE SFP+, capacitate switch 5m
Dac cable Engenius Indoor, standard wireless 10 GbE SFP+, capacitate
220,17 lei
1 în stoc
SKU: DAC10G-05
Categorie: Cabluri retea
| Conector 1: | SFP+ |
|---|---|
| Conector 2: | SFP+ |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Lungime: | 5 m |
| Standard cablu | Cat6a |
| Ecranare/Protectie | N/A |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Cable type | DAC |
| Product colour | Black |
| Package width | 200 mm |
| Package weight | 140 g |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 200 mm |
| Cable length | 5 m |
| Producator | ENGENIUS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dac cable Engenius Indoor, standard wireless 10 GbE SFP+, capacitate” Anulează răspunsul
Produse similare
1.105,64 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.