Dulap rack de perete 19″, 6U, 600×600 mm, negru, V2
Dulap rack de perete 19", 6U, 600×600 mm, negru, V2
697,52 lei Prețul inițial a fost: 697,52 lei.459,58 leiPrețul curent este: 459,58 lei. inclusiv TVA
12 în stoc
SKU: WF01-6606-10B
Categorie: Cabinete metalice
| Cooling type | Active |
|---|---|
| Key lock | Yes |
| Cable management | Yes |
| Screws included | Yes |
| Number of fans | 0 fan(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Rack capacity | 6U |
| Material | Steel, Tempered glass |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Capacitate Rack | 6U |
| Forma: | Perete |
| Culoare: | Negru |
| Adacime | intre 501 si 999 mm |
| Latime | 0-600mm |
| Inaltime | 1-10u |
| Frame type | Closed |
| Side panels included | Yes |
| Front door key lock | Yes |
| Assembly required | Yes |
| Nuts included | Yes |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19) |
| Rack rails | Yes |
| Removable side panels | Yes |
| Protectie cabinet | IP20 |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Depth | 600 mm |
| Width | 600 mm |
| Front door construction | Tempered glass |
| Side panel key lock | Yes |
| Rack rail thickness | 1.5 mm |
| Side panel construction | Steel |
| Number of nuts | 10 |
| Certification | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Product design | 4-post |
| Back door construction | Steel |
| Inner depth | 50.5 cm |
| Adjustable mounting rails | Yes |
| Height | 37.4 mm |
| Producator | LANBERG |
| Garantie | 36 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Dulap rack de perete 19", 6U, 600×600 mm, negru, V2” Anulează răspunsul
Produse similare
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice
Dulap rack 10" perete 9U / 280×310 pentru auto-asamblare, cu
Reduceri!
Cabinete metalice
Reduceri!
Cabinete metalice




Recenzii
Nu există recenzii până acum.