Microfon Genesis Radium 300 STUDIO XLR, tip electret condenser, model cardioid, suport fix, conectivitate Mini Jack 3.5 mm, XLR, , raspuns in frecventa 630 – 16000 Hz, sensibilitate -38 dB, lungime cablu 250 cm, negru
Microfon Genesis Radium 300 STUDIO XLR, tip electret condenser, model
223,69 lei inclusiv TVA
23 în stoc
SKU: NGM-1695
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| Iluminare | Nu |
| Connectivity technology | Wired |
| Master (outer) case width | 435 mm |
| Headphone out | Yes |
| Microphone sensitivity | -38 dB |
| Microphone direction type | Unidirectional/Cardioid |
| Microphone frequency | 30 – 16000 Hz |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Master (outer) case height | 385 mm |
| Windscreen included | Yes |
| Interfata | USB/3.5 mm |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Tip Microfon | Condenser |
| Noise reduction | Nu |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Voice coil type | Condenser |
| Master (outer) case length | 455 mm |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Housing material | Metal |
| Package type | Box |
| Package width | 208 mm |
| Package height | 90 mm |
| Products per pallet | 128 pc(s) |
| Package depth | 440 mm |
| Package weight | 15.2 kg |
| XLR out | 1 |
| Microphone input impedance | 1500 Ω |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| Power source | XLR |
| Microphone weight | 341 g |
| Cables included | XLR-3.5 mm |
| Packaging content | Anti-shock mount, Pop-filtr, Microphone arm |
| Cable length | 25 m |
| Producator | GENESIS |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon Genesis Radium 300 STUDIO XLR, tip electret condenser, model” Anulează răspunsul
Produse similare
704,63 lei inclusiv TVA
335,53 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
282,67 lei inclusiv TVA
752,43 lei inclusiv TVA
891,73 lei inclusiv TVA


Recenzii
Nu există recenzii până acum.