Microfon HP HyperX FlipCast, lungime cablu 3m, continut pachet: Cablu USB-C la USB-C, adaptor USB-C la USB-A, adaptor de la 3/8 inch la 5/8 inch, QSG.
Microfon HP HyperX FlipCast, lungime cablu 3m, continut pachet: Cablu
1.377,77 lei inclusiv TVA
5 în stoc
SKU: B2CM1AA
Categorie: Microfoane
| MIC-Design | Desk |
|---|---|
| USB Port | Yes |
| Interfata | USB |
| Iluminare | Nu |
| Operating voltage | 5 V |
| Connectivity technology | Wired |
| USB connector type | USB Type-C |
| Desktop stand | Yes |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Recomandat Gaming | Da |
| Tip Microfon | Cardioid |
| Lungime Cablu | Peste 2 metri |
| Mounting type | Table |
| Sample rate | 192 kHz |
| Microphone shock mount included | Yes |
| Microphone Total Harmonic Distortion (THD) | 0.05% |
| Microphone input impedance | 1 Ω |
| Microphone frequency | 20 – 20000 Hz |
| Power consumption | 350 mA |
| Product colour | Black |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Country of origin | China |
| Power source | USB |
| Cable length | 3 m |
| Device interface | XLR/USB |
| Noise reduction | N/A |
| Microphone sensitivity | -10 dB |
| Microphone weight | 575 g |
| Packaging content | USB-C to USB-C cable, USB-C to USB-A Adapter, 3/8 Inches to 5/8 Inches Adapter, QSG. |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Producator | HP |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Microfon HP HyperX FlipCast, lungime cablu 3m, continut pachet: Cablu” Anulează răspunsul
Produse similare
174,88 lei inclusiv TVA
335,53 lei inclusiv TVA
419,93 lei inclusiv TVA
174,88 lei inclusiv TVA
704,63 lei inclusiv TVA
1.196,77 lei inclusiv TVA




Recenzii
Nu există recenzii până acum.