Cablu Lindy 5m Cat.6A S/FTP LSZH Network, grey
Cablu retea Lindy LY-47136 5m Cat.6A S/FTP LSZH Network, grey
30,86 lei
6 în stoc
SKU: LY-47136
Categorie: Cabluri retea
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector shield material | Aluminium |
| Conductor material | Copper |
| Connector shielding | Yes |
| AWG wire size | 27 |
| Connector contacts plating | Nickel/Gold |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Conector 1: | RJ45 |
| Conector 2: | RJ45 |
| Lungime: | 5 m |
| Standard cablu | Cat6a |
| Ecranare/Protectie | S/FTP (S-STP) |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Gri |
| Cable shielding | S/FTP (S-STP) |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable standard | Cat6a |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Cable class | Ea |
| Frequency | 500 MHz |
| Bend radius (min) | 7.2 cm |
| Nominal attenuation | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Outer diameter | 6 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Package type | Polybag |
| Operating temperature (T-T) | -10 – 60 °C |
| Cable length | 5 m |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 75 °C |
| Certification | RoHS, REACH, UL |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 21.5 x 8.3 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 11.6 x 21.5 x 8.3 mm |
| Producator | LINDY |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Cablu retea Lindy LY-47136 5m Cat.6A S/FTP LSZH Network, grey” Anulează răspunsul
Produse similare
325,53 lei






Recenzii
Nu există recenzii până acum.