ZYXEL DAC10G-3M
| Conector 1: | SFP+ |
|---|---|
| Conector 2: | SFP+ |
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Copper |
| Lungime: | 3 m |
| Standard cablu | N/A |
| Ecranare/Protectie | N/A |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Product colour | Black |
| Storage temperature (T-T) | -40 – 85 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Operating temperature (T-T) | 0 – 70 °C |
| Cable length | 3 m |
| Weight | 164 g |
| Producator | ZYXEL |
| Garantie | 0 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „ZYXEL DAC10G-3M” Anulează răspunsul
Produse similare
1.372,86 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.