Zyxel 25G SFP28 DAC 1M
| Plug and Play | Yes |
|---|---|
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Cable shape | Round |
| Standard cablu | N/A |
| Cable type | DAC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Conector 1: | SFP28 |
| Lungime: | 1 m |
| Ecranare/Protectie | N/A |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Cable length | 1 m |
| Package weight | 73 g |
| Conector 2: | SFP28 |
| Producator | ZYXEL |
| Garantie | 24 |
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Zyxel 25G SFP28 DAC 1M” Anulează răspunsul
Produse similare
1.105,64 lei




Recenzii
Nu există recenzii până acum.