Cablu UTP CAT.5E, 305 metri, DS-1LN5E-E/E; Diametru fir: 0.45mm, OFC, CMX, CPR, gri;
Cablu UTP CAT.5E, 305 metri, DS-1LN5E-E/E; Diametru fir: 0.45mm, OFC,
945,99 lei
100 în stoc
SKU: DS-1LN5E-E/E
Categorie: Cabluri retea
| AWG wire size | 24 |
|---|---|
| Connector contacts plating | Copper |
| Conector 1: | RJ45 |
| Conector 2: | RJ45 |
| Lungime: | 305 m |
| Standard cablu | Cat5e |
| Ecranare/Protectie | U/UTP (UTP) |
| PoE | Nu |
| Culoare: | Negru |
| Cable shielding | U/UTP (UTP) |
| Cable standard | Cat5e |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | -20 – 70 °C |
| Package type | Box |
| Cable length | 305 m |
| Connector 1 gender | No |
| Connector 2 gender | No |
| Producator | HIKVISION |
| Garantie | 36 |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.